Üleskutse taimetoidusõpradele: pildistage oma toidukorvi

Taimetoidumess ootab kuni 30. septembrini fotosid toidukorvidest, mis sisaldavad üksnes 100% taimseid toite ja tooraineid. Fotosid toidukorvidest esitletakse Taimetoidumessi Facebooki lehel (www.facebook.com/veganfair). Kõikide pildisaatjate vahel loositakse magusaid auhindu.

Messikorraldajad loodavad, et taolisest mängust saavad kasu nii tarbijad, tootjad-maaletoojad kui ka müügikohad. Lisaks julgustatakse poode pöörama rohkem tähelepanu vegantoodete saadavusele.

Ihaldusväärsed auhinnad on välja pannud Vegan Restoran V, Mahemarket ja MTÜ Loomus. Toidukorvide fotosid koos kirjeldusega (mis on korvis ja millises poes on korvisisu komplekteeritud) oodatakse hiljemalt 30. septembriks aadressile taimetoidumess@gmail.com

Taimetoidumess toimub 1. novembril Tallinnas, Mustika keskuses. Ürituse eesmärk on tutvustada täistaimseid toite ja vegan elustiili. Messi korraldab Eesti Vegan Selts koostöös loomade eestkoste organisatsiooni Loomus, liikumise Loomade Nimel ja Eesti Loomakaitse Seltsi vabatahtlikega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga